06.Ocak.2017 Kipa Aktüel

Kipa 6 Ocak indirimlerini sizlere sunuyoruz. Kipa’da 6 Ocak 2017 Cuma günü birçok indirim bulunuyor. 6 Ocak 2017 Kipa Aktüel ürünleri aşağıda yer alıyor. Kipa katalog ve Kipa broşürü aşağıda yer alıyor.

Kipa’ya gelmesini istediğiniz ürünler için aşağıdaki yorum bölümünden bize yazabilirsiniz. Kipa indirim fırsatlarını ilk öğrenenlerden olmak için de aşağıdaki Facebook bağlantısından sayfamızı beğenebilirsiniz. Kipa Ocak 2017 fırsatları sitemizde olmaya devam edecek.

6 OCAK 2017 KİPA AKTÜEL

Kipa indirim ve Kipa kampanya fırsatlarını sunmaya devam ediyoruz.

1-19 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerli olan Kipa aktüel ve Kipa katalog fırsatları belli oldu.

06.Ocak.2017 Kipa Aktüel

06.Ocak.2017 Kipa Aktüel

KİPA 1 TL’LİK ÜRÜNLER

Kipa indirim fırsatlarında Kipa ıslık mendil, eti puf çeşitleri ve filiz makarna çeşitlerini 1 TL’den satınalabilirsiniz.

Kipa’da Yonca rendelenmiş domates 2 TL, Nescafe 3’ü bir arada çeşitleri 2 TL, Balküpü toz şeker 10 TL ve bay bayan çorap çeşitleri 1 TL’den satılacak.

06.Ocak.2017 Kipa Aktüel ürünleri

06.Ocak.2017 Kipa Aktüel ürünleri

Kipa’da 1 TL’lik ürünler şöyle:

Uno Fransız bageti, yayla ekmeği, kipa açma, Adana burma, kardelen kalem kestane şekeri, Kısmet sütlü tatlı çeşitleri, Kipa Nugget kalpli, Kipa bütçe margarin, Pınar süt, Burcu mısır, Pınar kido meyveli süt çeşitleri, Sek ayran çeşitleri, volume çikolata çeşitleri, Torku tam buğdaylı ve tam yulaflı büsküvi çeşitleri, Torku deli dolu mozazik bisküvi, Torku davet bisküvi çeşitleri.

06.Ocak.2017 Kipa Aktüel kampanya

06.Ocak.2017 Kipa Aktüel kampanya

Kipa 1 TL’lik ürünler devam ediyor. Kipa’da 1 TL’lik diğer aktüel ürünler ise şöyle:

Saray prens vanilya, kakaolu kremalı bisküvi, rulo prens, Eti crax, Eti form, Kipa rakipsiz peçete, Mare extra desenli peçete, İdil eco sıvı sabun çeşitleri, Colgate Premier ultra diş fırçası, Kipa top banyo lifli, Kipa pamuklu çukuk kare, Kipa disk makyaj pamuğu 1 TL’den satılacak. 1 TL’lik Kipa ürünlerinde diğerleri ise şöyle:

Kipa aseton, Kipa avantaj paket ıslak mendil, 6’lı paket Orkid maxi, Helen Harper kanallı kanatlı ped.

06.Ocak.2017 Kipa Aktüel ürünler

06.Ocak.2017 Kipa Aktüel ürünler

KİPA 10 TL’LİK ÜRÜNLER

Kipa 10 TL’lik ürünleri de size sunuyoruz. Kipa indirim ve Kipa kampanya fırsatlarında 10 TL’lik ürünleri aktarıyoruz. Kipa’da bu hafta, Kipa pasta çeşitleri, profiterol, kipa çemensiz pasta, Keskinoğlu nugget, Freast frambuaz, Çakırcalı tam yağlı beyaz peynir 10 TL’den satılacak.

Kipa 10 TL’lik ürünlerde Lezita piliç schnitzel ve nugget, 400 gram Pınar kaşar kahvaltılık keyfi, Torku dilimli tost peyniri, Saklıvadi kaşar peyniri, İçim süzme beyaz peynir ve 750 gram Pınar labne de 10 TL’den satılacak.

Kipa indirim fırastlarında Kipa tahin + pekmez, Fora doğal siyah zeytin rengi dönük , Fora taş kırma yeşil zeytin, Nesfit karışık meyveli kahvaltılık gevrek ve Nesquik kakaolu mısır gevreği de 10 TL’den satılacak.

06.Ocak.2017 Kipa Aktüel kampanyalar

06.Ocak.2017 Kipa Aktüel kampanyalar

KİPA AKTÜEL ÜRÜNLER – 10 TL

Kipa aktüel ürünlerini de sizlere sunuyoruz. Kipa’da bu hafta 10 TL’lik aktüel ürünler ise şu şekilde:

LAV demet çay seti 12 parça ve Paşabahçe Üsküdar çay seti 12 parça, Bellisima MDF saat, Omak banyo takımı, kadife dijital baskı kırlent, 4 katlı ayakkabılık, yağmurluklu sırt çantası, Petrix baton LED mum, Light LED mum, Hometech LED711 ışıldak 10 TL’den satılacak. Kipa indirim ve Kipa kampanya fırsatları devam ediyor.

Kipa’da bu hafta Leva led ampul ve tasarruflu ampul, Mediven kaydırmaz bant, Derby ahşap tutkalı, sıcak silikon tabancası, Nilson 4’lü topraklı anahtarlı grup priz 10 TL’den satılacak.

Kipa indirim fırsatlarında 16’lı takım çantası, Sanaa eko masfallı duş seti, Vega klozet kapağı, Marine Banyo basamağı, Marine 3’lü köşelik plastik ve Ayak pompası 10 TL’den satılacak. Kipa kampanya fırsatlarında Direksiyon kılıfı, gojo carnauba cila, vantuzlu araç telefon tutucu, Carpex çizik giderici pasta da 10 TL’ye satılacak.

Kipa Ocak 2017 ürünlerini sizlere sunmaya devam edeceğiz. Kipa 6 Ocak aktüel ürünleri ve daha fazlası için www.AktuelBrosur.org’u takip etmeyi unutmayın!

Hangi ürünün gelmesini istersiniz?

Aktüel Broşür.org

BİM Aktüel, A101 Aktüel, Şok Aktüel ve diğer market indirimleri için bizi Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Hangi Aktüel Ürünler Gelsin?